KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16197079
nr 1619 7079
Oidentifierad konstnär. Signerad, England, "Semmon Cove, Cornwall". Olja på pannå, 24x34 cm, yttermått inklusive ram: 39x49 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 maj 2024
kl 18:58:04
13/5 17:42:03